Giełda kooperacyjna Food4Life

2016-09-28 napisał

10 listopada 2016 roku w bułgarskiej Sofii odbędzie się międzynarodowa giełda kooperacyjna Food4Life. Będzie ona częścią większego wydarzenia jakim są targi Interfood & Drink.

Jest to najważniejsza i największa imprezą targową dla sektora spożywczego organizowana w Bułgarii. Na targach swoje stoiska mają zarówno producenci wyrobów spożywczych, jak i firmy oferujące maszyny, urządzenia i materiały dla przemysłu spożywczego.

Targi są podzielone na sekcje tematyczne dostosowane do rodzajów produktów.  Stworzone kategorie to: INTERFOOD & DRINK (ogólne dotyczące branży spożywczej), WORLD OF MILK (branża mleczarska), MEАTMANIA (przetwórstwo mięsa), BULPEK (wyroby piekarnicze i cukiernicze) oraz SALON DE VIN (produkcja wina).

Udział w targach to wielka szansa dla przedsiębiorców. Możliwości i perspektywy zakładają nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych podczas giełdy kooperacyjnej Food4Life, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą spożywczą,  dzięki udziałowi w odbywających się równolegle targach.

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej.

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie. Oficjalnym językiem używanym podczas spotkań będzie język angielski.

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

Do wzięcia udziału w targach niezbędna jest uprzednia internetowa rejestracja swojej kandydatury. Znajduje się on na stronie https://www.b2match.eu/food4life2016.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *