Spotkania kooperacyjne na RENEXPO Poland

2016-10-10 napisał

Speaker at Business Conference and Presentation.

W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland w dniach 19-20 października w Warszawie odbędą się spotkania kooperacyjne.

Od 2011 roku RENEXPO® Poland jest miejscem spotkań dla kluczowych osobowości i ekspertów w celu transferu wiedzy w obrębie sektora energetycznego; to wydarzenie jest wspierane przez stowarzyszenia i organizacje branżowe, uniwersytety, izby handlowe, gospodarcze, ekspertów i media.

Targi podzielono na 5 bloków tematyczne: produkcja, dystrybucja i magazynowanie energii, Innowacyjne i efektywne wykorzystanie energii, usługi, fotowoltaika, pompy ciepła.

Targi docelowo są skierowane do przedsiębiorców  in instytucji zdolnych i chętnych do nawiązania efektywnych relacji z firmami z branży energetycznej. Firmy te związane są z nowymi technologiami i rozwojem odnawialnych źródeł energii i energooszczędnym budownictwem. Możliwe do odbycia w ramach targów rozmowy są szansą na przedstawienie profilu działalności firmy oraz zapoznanie się z ofertą potencjalnego partnera. Planowane spotkania mają trwać nie więcej niż pół godziny.

Rejestracja na spotkania odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.b2match.eu/renexpo-pl-2016 i trwa do 10 października 2016 r.

Językiem spotkań jest język angielski.

Co ważne udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorem spotkań są ośrodki Enterprise Europe Network przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Rok 2016 jest rokiem przełomowym dla branży OZE w Polsce. Długo wyczekiwana ustawa została podpisana przez Prezydenta i przede wszystkim dzięki wprowadzeniu taryf gwarantowanych dla prosumentów będzie ona miała bardzo pozytywny wpływ na rozwój energetyki rozproszonej w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *